piątek, 18 marca 2016

Losowanie par Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej

Dla nas najważniejsze pytanie w pierwszej kolejności to: Gdzie pojedzie Robert Lewandowski? Los okazał się być bardzo łaskawy. Bayern zagra z Benficą. Faworytem zdecydowany jest drużyna z Monachium, która szczęśliwie wygrała rywalizację z Juventusem, Benfica wyeliminowała bardzo solidny zespół z Sankt Petersburga.
Nietrudna przeszkoda do pokonania przypadła w udziale Realowi Madryt. Zdecydowanie najsłabsza drużyna tej fazy rozgrywek wilki z Volfsburga ma bardzo niewielkie szanse w starciu z Ronaldo i spółką. Najciekawiej zapowiada się to co zostanie w Hiszpanii. FC Barcelona zagra z niezłomnym Atletico Madryt i jak zwykle pomimo, że Barca jest faworytetem nikt nie odmówi szansy przed pierwszym spotkaniem dzielnym chłopakom Diego Simeone.
Ostatnią parę tworzy PSG z Manchesterem City. Paryżanie najeżdżą się na Wyspy w tym sezonie co nie miara. Trzeba będzie przeprowadzić jakiś szczególny egzamin ze znajomości angielskiego.
Tak to wylosował, już nie Łysy, bo ten został szefem, ale Siwy w okularach:


Liga Europejska nas ciekawi ze względu na Piszczka i Krychowiaka. Pozostało jak w Lidze Mistrzów tylko osiem zespołów i trzeba poczekać do 13.00.
Losowanie jest najmniej sportowym wydarzeniem w sportowym życiu, ponieważ ma w sobie element niemoralnego hazardu i to właśnie stanowi o atrakcyjności tego wydarzenia. Przejrzyste i czytelne zasady gry sportowej zostają wzbogacone przez hazard, ale tylko dlatego, że niemożliwym jest w dzisiejszym świecie tak licznej rodziny sportowej, żeby drużyny grały każda z każdą.
Wyniki losowanie!