wtorek, 15 marca 2016

Manchester powalczy z Dynamem. Aguerro kontra Teodorczyk?

Manchester City - przebogaty klub, trener na wylocie, skład do przebudowy - podejmuje Dynamo Kijów, które nie ma nic do stracenia. Wiemy, że czasami Ukraińcy robili niespodzianki Brytom. Ostatnio Manchesterowi nie idzie jak po maśle, potrafili jednak pomóc szczęściu i wygrać w karnych z Liverpoolem w finale Pucharu Ligi. Trzy dni potem w meczu ligowym przegrali z chłopakami Kloppa sromotnie, bo 3 : 0. Trzy dni temu zremisowali z Norwich 0 : 0. Jaka jest forma zawodników The Citizens nie wie chyba nawet sam trener Manuel Pellegrini.


 Sprawa z Dynamem Kijów ma się lepiej, jeśli chodzi o wypowiedzenie choć zdania o obecnej formie zespołu. Dynamo wygrało dwa ostatnie mecze ligowe z dość mocnymi drużynami Dnipro i Karpaty. Tabela ligi ukraińskiej wygląda następujo:

 


Będziemy świadkami widowiska piłkarskiego, w którym Manchester zdecydowany faworyt będzie musiał odcierpieć kolejne 90 minut na boisku i pokazać kibicom, że mogą jeszcze żywić odrobinę nadziei. Manchester nie doszedł tak wysoko w rozgrywkach Ligi Mistrzów jeszcze nigdy, ale apetyty w Manchesterze są bardzo duże. Gdyby cokolwiek się stało w meczu z Dynamem i Manchester straciłby zaliczkę z pierwszego spotkania poleciałby głowy następnego dnia.